pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Drag queen z całej Polski wystąpiły z piosenkami Almodóvara

Drag queen z całej Polski wystąpiły z piosenkami Almodóvara Olśniewające sukienki, kilkunastocentymetrowe szpilki, odważne, niekiedy zaskakujące kreacje, efektowny makijaż i rewia mody - to atrybuty "Almodramy", czyli muzycznego show drag queen, przygotowanego jako muzyczny kontekst Festiwalu Literacki Sopot. W klubokawiarni Dwie Zmiany wystąpiło siedem drag queen z całej Polski.

Data 19/08/2017

---

Plaża i muzyka w ciepłą noc

Plaża i muzyka w ciepłą noc Moloteka Music Festival, który odbył się na plaży obok molo w Brzeźnie w piątkowy wieczór, przyciągnął nie tylko fanów grup Mikromusik, The Dumplings czy Rebeka, ale także przypadkowych przechodniów i gości z zagranicy. Relaks na plaży przy dobrej, klimatycznej muzyce bez wątpienia przypadł do gustu festiwalowej publiczności.

Data 19/08/2017

---

Oni zarabiają też w deszczowe lato

Oni zarabiają też w deszczowe lato Teoretycznie turystyczny biznes kręci się najlepiej, gdy świeci słońce i z nieba leje się żar, ale są w Trójmieście takie miejsca, gdzie deszczowa pogoda służy wzrostowi obrotów w kasie firmy.

Data 19/08/2017

---

Kraina łagodności. Julia Pietrucha wystąpiła na Targu Węglowym

Kraina łagodności. Julia Pietrucha wystąpiła na Targu Węglowym Fani muzyki rozrywkowej nie mają powodów do narzekania podczas tegorocznego Jarmarku św. Dominika. Po udanym występie Ani Dąbrowskiej, łączącym różne kultury projekcie L.U.C & Rebel Babel Ensemble i bujającym Vavamuffin, przyszedł czas na jedno z największych zaskoczeń ubiegłego roku, czyli śpiewającą aktorkę Julię Pietruchę i jej "warzywniak". Piątkowy koncert przyciągnął na Targ Węglowy miłośników łagodnych i kojących brzmień.

Data 19/08/2017

---

Nadchodzi Ladies'Jazz Festival

Nadchodzi Ladies Już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, występem Urszuli Dudziak i Grażyny Auguścik, rozpocznie się kolejna edycja Ladies'Jazz Festivalu - imprezy stanowiącej muzyczny hołd dla dam jazzu, swingu, soul, bossa novy i stylów pośrednich. Oprócz występów zaproszonych gwiazd w programie znajdzie się również osiem koncertów konkursowych, podczas których młode przedstawicielki sceny jazzowej stoczą bój o Grand Prix Ladies' Jazz.

Data 18/08/2017

---

Wyróżniono najlepsze stoiska jarmarku

Wyróżniono najlepsze stoiska jarmarku Jarmark św. Dominika zbliża się już do końca - w niedzielę odbędzie się ceremonia jego zamknięcia. To najlepszy czas, aby podsumować imprezę. Tradycyjnie wybrano więc najciekawsze produkty, które oferowano w tym roku i wyróżniono je nagrodą Grand Prix.

Data 18/08/2017

---

Planuj tydzień: pomysły na koniec wakacji

Planuj tydzień: pomysły na koniec wakacji Lato w pełni, dlatego szkoda zamykać się w czterech ścianach, skoro można pobawić się w plenerze. Na szczęście okazji do imprez pod chmurką w nadchodzącym tygodniu nie zabraknie, a i pod dachem znajdzie się kilka ciekawych propozycji.

Data 17/08/2017

---

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta Czym jest "nowa muzyka"? Czy wciąż potrzebujemy społecznie zaangażowanych tekstów? Czy dobry jazz to już tylko free jazz? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w recenzjach trzech nowych albumów nagranych przez muzyków z Trójmiasta.

Data 16/08/2017

---

Dlaczego narzekamy na jarmark?

Dlaczego narzekamy na jarmark? Mieszkam w Trójmieście od 20 lat. Co roku mam okazję być na jarmarku, głównie ze względu na gości, którzy z różnych zakątków Polski jak i Europy przyjeżdżają do mnie lub bywają przejazdem. Zawsze chcą odwiedzić jarmark. Nie muzea, nie galerie, nie spacer nad morze - dla nich jarmark jest najciekawszą atrakcją Trójmiasta w sierpniu - pisze nasza czytelniczka, pani Agnieszka.

Data 15/08/2017

---

Zielone Podwórko ugościło wielbicieli roślin

Zielone Podwórko ugościło wielbicieli roślin Stoiska z kwiatami, roślinami doniczkowymi i sukulentami, ceramika i poduszki, ekologiczne kosmetyki, drewniane lampy i jadalne kwiaty to jedne z wielu atrakcji, jakie zaserwowano podczas pierwszego Gdańskiego Targu Roślinnego, który odbył się w niedzielę na gdańskim Podwórku. Można było również wymienić się roślinami, ziarnami czy sadzonkami, zasięgnąć wiedzy na temat bieżących trendów w ogrodnictwie, a po skończonych zakupach zrelaksować się w strefie gastronomicznej.

Data 14/08/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: