pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Planuj tydzień: nie tylko świąteczne atrakcje

Planuj tydzień: nie tylko świąteczne atrakcje Ostatni tydzień przed Świętami to czas bożonarodzeniowych koncertów, spotkań i kiermaszów. W nadchodzącym tygodniu na pewno ich nie zabraknie, jednak czeka nas też sporo innych atrakcji. Planszówkowicze zagrają w szczytnym celu, miłośnicy zdrowego stylu życia spotkają się w Ergo Arenie, a fani T.Love wezmą udział w pożegnalnym koncercie zespołu.

Data 14/12/2017

---

Piotr Metz i Anna Gacek o Patti Smith

Piotr Metz i Anna Gacek o Patti Smith Ciekawa dyskusja, znani goście i film, który każdy fan muzyki rockowej powinien zobaczyć. Tak było w środę wieczorem w Instytucie Kultury Miejskiej podczas spotkania z cyklu artBiografie z udziałem Piotra Metza i Anny Gacek - dziennikarzy radiowej Trójki.

Data 14/12/2017

---

Gdańszczanie stworzyli grę mobilną

Gdańszczanie stworzyli grę mobilną "Opowiedz swoją historię" - zachęcają gdańszczanie Jakub Sampławski, Cezary Adamowicz i Michał Rogowski, twórcy gry Tello. Jest to aplikacja na smartfony, polegająca na wymyślaniu spontanicznych historii do losowo wybranych animacji. Efektem finalnym jest film, którym gracze mogą podzielić się ze światem.

Data 13/12/2017

---

Największe koncerty 2018 r. w Trójmieście

Największe koncerty 2018 r. w Trójmieście Bilet na duży koncert to świetny pomysł na prezent dla każdego fana muzyki. Zobacz przegląd największych koncertów 2018 roku w Trójmieście.

Data 12/12/2017

---

To były ostatnie Doki. Poznaj zwycięzców

To były ostatnie Doki. Poznaj zwycięzców W sobotni wieczór w klubie B90 podczas finałowej "antygali" wręczono Doki, czyli nagrody przyznawane za dokonania w muzyce alternatywnej na Pomorzu w 2017 roku. Wieczór uświetnił występ specjalnego projektu muzycznego pod wodzą Michała "Gorana" Miegonia. W niedzielę pomysłodawca nagród, Arkadiusz Hronowski poinformował, że była to ostatnia edycja Doków.

Data 10/12/2017

---

14-godzinna impreza trance w Ergo Arenie

14-godzinna impreza trance w Ergo Arenie Zaledwie kilka godzin temu zakończył się najdłuższy, bo 14-godzinny maraton muzyki trance w Polsce w tym roku - Trance Xplosion Reborn. Ponad 6 tys. miłośników tego rodzaju muzyki może wreszcie odetchnąć.

Data 10/12/2017

---

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta Dwa albumy z muzyką elektroniczną, jeden z rockiem wprost z lat 70. i alternatywa dla kolęd - to już ostatnie recenzje trójmiejskich albumów w tym roku, ale nie ostatnie tegoroczne płyty, które pojawią się w niniejszym cyklu.

Data 09/12/2017

---

Świąteczny klimat na gdańskim jarmarku

Świąteczny klimat na gdańskim jarmarku Świetlne iluminacje, zapach grzanego wina, drewniane stragany, świąteczne piosenki i uśmiechnięte twarze odwiedzających osób - to klimat panujący na gdańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Na Targu Węglowym i ul. Stągiewnej można poczuć magię świąt, do pełni szczęścia brakuje już tylko śniegu.

Data 09/12/2017

---

Kameralne urodziny Dworca Morskiego

Kameralne urodziny Dworca Morskiego Bez wielkiej fety, fajerwerków i zbędnej pompy, lecz z urokiem i na poziomie Muzeum Emigracji uczciło w piątkowy wieczór 84-lecie istnienia Dworca Morskiego, będącego od dwóch lat jego siedzibą.

Data 09/12/2017

---

Recenzja filmu "Wojna płci"

Recenzja filmu "Wojna płci" Tenisowy kort, a na nim błazeński szowinista w starciu z drobną feministką schowaną za wielkimi okularami. Niecodziennym pojedynkiem skrajnych osobowości sprzed ponad 40 lat ekscytowały się miliony amerykańskich kibiców. "Wojna płci" odsłania kulisy historycznego meczu, którego stawką były nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim prawo do równego traktowania, zarówno na sportowym boisku, jak i poza nim.

Data 08/12/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: