pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Dlaczego kocham to miejsce? Konkurs

Dlaczego kocham to miejsce? Konkurs Każdy ma swoje ulubione miejsca, w których lubi spędzać czas. A jakie wy wybieracie na relaks? Przedstawcie je w konkursie "Miejski chillout - kocham tu być!" organizowanym przez Galerię Madison i wygrajcie rower miejski, tablet albo jedną z pięciu kart zakupowych VISA o wartości 100 zł.

Data 17/10/2017

---

W hołdzie grupie Pink Floyd

W hołdzie grupie Pink Floyd Wizualizacje, gra świateł, ale przede wszystkim ciekawe interpretacje największych hitów Pink Floyd, to niewątpliwe atuty widowiska, jakie w niedzielny wieczór zaprezentował zespół Spare Brick w Filharmonii Bałtyckiej. Przeszło dwugodzinne show publiczność, która wypełniła widownię do ostatniego miejsca, nagrodziła zasłużonymi, gromkimi brawami.

Data 16/10/2017

---

Gregory Porter zagrał w Gdynia Arenie

Gregory Porter zagrał w Gdynia Arenie Niektórzy chcieliby go zaszufladkować jako współczesne wcielenie legendarnego Nat King Cole'a. To oczywiście ogromne wyróżnienie i uznanie dla talentu Gregory'ego Portera, ale amerykański jazzman nie tylko jest świetnym naśladowcą swojego mistrza, ale przede wszystkim uzdolnionym twórcą, którego muzyka ucieka jednoznacznej definicji. W niedzielę wieczorem można było się o tym przekonać na koncercie w hali Gdynia Arena.

Data 15/10/2017

---

Kortez znów oczarował publiczność w B90

Kortez znów oczarował publiczność w B90 Gdyby ktoś przyszedł na jego koncert po raz pierwszy, zupełnie nie znając twórczości, mógłby pomyśleć, że za chwilę usłyszy kilka rapowanych zwrotek. Tymczasem Łukasz Federkiewicz chwyta za gitarę i za pomocą dźwięków hipnotyzuje publiczność. Tak właśnie było w B90, gdzie Kortez wystąpił już po raz czwarty.

Data 14/10/2017

---

Nowa Kari w Starym Maneżu

Nowa Kari w Starym Maneżu Odmieniona, energiczna i totalnie roztańczona - taka była Kari podczas czwartkowego koncertu w Starym Maneżu, którym rozpoczęła trasę klubową promującą jej ...

Data 13/10/2017

---

Rusza All About Freedom Festival

Rusza All About Freedom Festival Dokumenty i fabuły z całego świata już po raz jedenasty zobaczą widzowie podczas All About Freedom Festival. Impreza tradycyjnie goszcząca w Europejskim Centrum Solidarności to okazja, aby zapoznać się z tytułami, które niedawno walczyły o Oscary i Złotą Palmę w Cannes. Nie zabraknie też muzyki na żywo i spotkań z filmowcami. Festiwal trwa od 13 do 21 października.

Data 12/10/2017

---

Planuj tydzień: food trucki i koncerty

Planuj tydzień: food trucki i koncerty Za oknami prawdziwa jesień, dlatego zamiast poddawać się złym nastrojom, warto wyjść z domu i skorzystać z trójmiejskich atrakcji. Miłośników food trucków czeka ostatnia okazja w tym sezonie, żeby spróbować ich specjałów. W nadchodzącym tygodniu nie zbraknie też koncertów.

Data 12/10/2017

---

Prawie stuletni żaglowiec w Gdańsku

Prawie stuletni żaglowiec w Gdańsku Mający prawie sto lat trójmasztowiec "Le Marité" zawinął do Gdańska. Statek cumujący przy nabrzeżu przy ul. Wartkiej będzie można zwiedzać od piątku do wtorku włącznie.

Data 12/10/2017

---

Ofensywa sieci fastfoodowych w Trójmieście

Ofensywa sieci fastfoodowych w Trójmieście Pierwszy w Trójmieście i drugi w Polsce bar szwedzkiej sieci Max Premium Burgers powstanie latem w Gdańsku. Z kolei w Gdyni trwa budowa nowego lokalu Burger King, który ma zostać otwarty w lutym. W obu tych miastach powstają też nowe bary KFC. Jeśli do tego dodamy niedawne otwarcie baru McDonald's na lotnisku oraz KFC na terenie dworca w Sopocie, to okaże się, że sieciowe fast-foody w Trójmieście przeszły do ofensywy.

Data 10/10/2017

---

Nowy cennik w Multikinie Gdańsk

Nowy cennik w Multikinie Gdańsk 6 października zmianie uległy ceny biletów w gdańskim Multikinie przy Al. Zwycięstwa 14 . Za bilet na dowolny film z repertuaru Multikina widzowie zapłacą teraz jedynie 15 lub 16 złotych.

Data 10/10/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: