pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Recenzja filmu "Kobiety mafii"

Recenzja filmu "Kobiety mafii" Patryk Vega "Botoksem" służby zdrowia nie zreformował, a niejednemu widzowi zafundował większą katorgę niż przymusowa wizyta na OIOM-ie. Z pomocą "Kobiet mafii" kontrowersyjny reżyser rehabilituje się zaskakująco sprawnie, potwierdzając, że jak nikt w filmowym środowisku doskonale odnajduje się w świecie "gangusów" i "kominiarzy". Fani jego talentu z kina wyjdą co najmniej zadowoleni. Przeciwnicy, zapewne celnie, będą punktować film, choć jego twórca tym razem twardo trzyma gardę i dumnie utrzymuje się na nogach.

Data 23/02/2018

---

Profesjonalny symulator wyścigowy w Gdyni

Profesjonalny symulator wyścigowy w Gdyni Mamy bardzo dobre wiadomości dla fanów sportów motorowych - od połowy kwietnia będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w profesjonalnym symulatorze wyścigowym, który stanie w Gdyni. Każdy zainteresowany będzie mógł poczuć się jak Krzysztof Hołowczyc czy Robert Kubica za kierownicą ekstremalnie szybkiego samochodu.

Data 22/02/2018

---

Planuj tydzień: atrakcje na koniec lutego

Planuj tydzień: atrakcje na koniec lutego Po zimowym marazmie Trójmiasto powoli budzi się do życia. W ostatnim tygodniu lutego nie zabraknie koncertów, wystaw oraz interesujących spotkań.

Data 22/02/2018

---

Czarodziejka fado wystąpiła w Gdańsku

Czarodziejka fado wystąpiła w Gdańsku To był kolejny koncert bogini fado w Trójmieście i jak zawsze do tej pory, wyprzedany do niemal ostatniego miejsca. Posągowa Mariza w środowy wieczór w Filharmonii Bałtyckiej ponownie czarowała słuchaczy głosem i przesiąkniętymi tęsknotą muzycznymi opowieściami z dalekich, egzotycznych krain. Publiczność zasłużenie nagrodziła ją gromkimi brawami i (tradycyjnie) obdarowała na koniec kwiatami.

Data 21/02/2018

---

Wywiad z zespołem Kiev Office

Wywiad z zespołem Kiev Office Kiev Office to zespół, który stał się jedną z wizytówek trójmiejskiej sceny muzyki niezależnej. Gdyńskie trio jest potwierdzeniem tezy, że tu, nad morzem, zawsze wiatr wiał inaczej, dzięki czemu i muzyka była wyjątkowa w skali kraju. Nam opowiedzieli o swojej trwającej już dziesięć lat historii i o tym, co po nich może nastąpić.

Data 21/02/2018

---

Zawody w piwnym ping-pongu

Zawody w piwnym ping-pongu Rozrywka znana głównie z hollywoodzkich komedii ze studentami w roli głównej, dostępna jest teraz także w Gdańsku. W piątek w kawiarni Bingsu Cafe odbędą się zawody w grze beer pong, czyli piwnym ping-pongu.

Data 21/02/2018

---

Katarzyna Dziurska w "Tańcu z gwiazdami"

Katarzyna Dziurska w "Tańcu z gwiazdami" Telewizja Polsat niedawno ogłosiła oficjalną listę uczestników ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród nich znalazła się trójmiejska trenerka personalna Katarzyna Dziurska. W rozmowie z nami opowiedziała o przygotowaniach do programu, doświadczeniach wyniesionych z Cheerleaders Gdynia i swoich sposobach na sukces.

Data 20/02/2018

---

Pierwsza edycja Futrzak Fest za nami

Pierwsza edycja Futrzak Fest za nami Tłumy właścicieli psów wraz z podopiecznymi odwiedziły pierwsze trójmiejskie targi skierowane do miłośników zwierząt, które odbyły się w ostatnią niedzielę w Sztuce Wyboru. Choć frekwencja dopisała, to zgromadzenie na niewielkiej przestrzeni tylu zwierząt okazało się ryzykownym posunięciem, zaś niewielkich rozmiarów salka utrudniała swobodne poruszanie się i sprzyjała niepożądanym interakcjom między psami.

Data 19/02/2018

---

Miłosna baśń warta Oscarów

Miłosna baśń warta Oscarów Baśniowy surrealizm posłużył meksykańskiemu reżyserowi do stworzenia niezwykle krzepiącej i uroczej historii miłosnej, w której pozornie tylko absurdalne uczucie łączy dwoje samotników pochodzących z różnych światów. 12 lat po przełomowym w jego karierze "Labiryncie fauna" del Toro udało się nakręcić jeśli nie najlepszy, to z pewnością swój najbardziej kompletny film, od którego bije wręcz hollywoodzka magia.

Data 17/02/2018

---

Planuj tydzień: Futrzak Fest i Bieg

Planuj tydzień: Futrzak Fest i Bieg Po karnawale odpoczniemy od hucznych imprez i koncertów. W zamian czeka nas sporo ciekawych targów, spotkań oraz wydarzeń sportowych.

Data 15/02/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: